Kort Mechanisatie Zwiggelte
New Holland
Imants spitmachines
Bögballe kunstmeststrooiers
Veenhuis bemesting
Gps systemen
Bel onze GPS Coördinator Jarno Hofsteenge
Dubex spuitmachines
Beco kipwagens
New Holland tractoren
New Holland oogstmachines
New Holland oogstmachines
Dezeure silagewagens
New Holland compact tractoren
New Holland Compact tractoren
Pöttinger hooibouwmachines
Rabe grondbewerking
Trioliet voermachines
Kort Erica
Veenhuis bemesting
Volvo Compact Shovels
Volvo Compact graafmachines
werkplaats
Kort Stadskanaal
New Holland
Bekijk onze occasions

Contact

Contactformulier

Heeft u een vraag of opmerking? 
Wanneer u dit contactformulier invult, nemen wij zo spoedig mogelijk contact met u op.  Dit kan HIER.

 

Voor magazijn of werkplaats bel:

Erica 0591-30 17 31
Stadskanaal 0599-32 43 53

Zwiggelte 0593-34 62 51 
Zwiggelte werkplaats direct 0593-34 63 63

Vestigingen

Kort Mechanisatie BV   (tevens centrale administratie en postadres)

Oranjekanaal NZ 26

9433 TH  ZWIGGELTE
T 0593-34 62 51

F 0593-34 63 68
KvK Meppel 04026095
Direct telefoonnummer werkplaats: 0593-34 63 63
 

Kort Erica BV

Verl. Vaart NZ 137
7887 EL  ERICA

T 0591- 30 17 31
F 0591- 30 25 77

KvK Meppel 04041234

Kort Stadskanaal BV

Gildestraat 3

9502 KJ  STADSKANAAL

T 0599- 32 43 53

F 0599-32 43 31

KvK Meppel 04026096

Openingstijden

ma t/m vrij 08.00 - 17.00 

zat 08.00 - 12.00
info@kort.nl

 

Nieuwsbrief ontvangen?

Vul dan uw gegevens in het formulier in.

Overige telefoonnummers en e-mail

Directie
 

Peter Kort  0593-34 62 51
peter@kort.nl

Algemeen directeur

Richard Kort 0593 34 62 51
richard@kort.nl
Commercieel directeur

Verkoop tractoren en machines

Freek Scheper , verkoop tractoren en oogstmachines

Freek Scheper (Zwiggelte)  06 54 27 02 63   
freek@kort.nl
Verkoop tractoren en oogstmachines

Henry Meijering, verkoop occasions

Henry Meijering (Zwiggelte)  06 54 29 53 88

henry@kort.nl
Occasionspecialist

Gerry Vos (Erica)  06 52 31 10 23  

gerry@kort.nl

Jan Borg, verkoop tractoren en landbouwmachines

Jan Borg (Stadskanaal)  06 30 08 33 56   

borgj@kort.nl

Dennis Odink, verkoop tractoren en landbouwmachines

Dennis Odink (Smilde e.o)  06-55 21 13 96 
dennis@kort.nl

Richard Kort, commercieel directeur

Richard Kort  06 52 43 15 21
richard@kort.nl

Verkoop Grondverzet en Heftrucks

Jans Scheper, verkoper grondverzet

Jans Scheper (Industrie/Grondverzet)  06 54 37 89 51   

jans@kort.nl

Administratie

alle vestigingen 0593-34 62 51

Remco van 't Wout

Remco van 't Wout

Administrateur
remco@kort.nl

Inge Kort

Inge Kort
Directie Assistent
inge@kort.nl

Jannie Booiman

Jannie Booiman

Verkoop binnendienst
jannie@kort.nl

Arend Smeenge
Medewerker ICT en informatievoorziening

Vestigingen


Kort Mechanisatie BV

Oranjekanaal NZ 26
9433 TH Zwiggelte
T 0593 34 62 51
F 0593 34 63 68
E info@kort.nl
W >Kort Mechanisatie BV

Kort Erica BV

Verl. Vaart NZ 137
7887 EL Erica
T 0591 30 17 31
F 0591 30 25 77
E info@kort.nl
W Kort Erica BV

Kort Stadskanaal BV

Gildestraat 3
9502 KJ Stadskanaal
T 0599 32 43 53
F 0599 32 43 31
E info@kort.nl
W Kort Stadskanaal BV